Kurumsal

kurtköy evden eve nakliye

Kurtköy nakliyat olarak tüm hizmetlerimizi kurumsal olarak vermekteyiz. Kurumsal Kurtköy nakliyat firması bünyesinde her türlü sorunlarınıza hızlı ve çözümsel anlayış çerçevesinde çözüme kavuşturmak ve taşınma sitesinden uzak durmanız sağlanmaktadır. Yenilikçi yapı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile nakliyat işlemlerinizde kaliteli hizmet sunulmaktadır. Sizlerde Kurtköy nakliyat firmasının bu hizmetlerinden yararlanarak taşınmayı kolay bir hale getirebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti üzerine kurduğumuz misyon ve vizyonumuz ile tüm taşınma esnalarında istekleriniz profesyonel olarak yerine getirilmekte. Tanışmanızda herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız adına tüm işlemlerde yanınızda yer alarak sizin için gerekli yardımı sunmaktayız.

Kurumsal Kurtköy nakliyat firması olarak evden eve nakliyat sektörü kapsamında geçmişten geleceğe emin adımlar ile hizmet vererek sektöre de öncülük etmekteyiz. Müşteri memnuniyetinde firma misyon ve vizyonumuz gereğince kaliteli hizmet anlayışı güdülmektedir. Profesyonel hizmet anlayışı taşımacılık alanında uzman kadro ile desteklenerek eşyalarınız güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız tarafından müşteri memnuniyeti sağlamak adına sigorta teminatı tüm eşyalarınızda uygulanmaktadır. Böylece hasar gören eşyalarınız sigorta teminatı tarafından telafisi gerçekleşecektir.

 Kurtköy Firması İle Kusursuz Nakliyat

Kurtköy evden eve nakliyat firması olarak kusursuz bir kadroya sahibiz. Bu kadro sayesinde oldukça sağlıklı işler yaparak eşyalarınızı güvenilir bir biçimde paketliyoruz ve araçlarımıza yerleştiriyoruz. Bütün sorumluluk bu aşamada bize aittir. Sigortalama hizmetleri ile de bu sorumluluğu en iyi şekilde üstlendiğimizi de sizlere göstermekteyiz. Kurtköy firması ile kusursuz nakliyat hizmetinden yararlanarak, eşyalarınızın taşınmasında kendi vaktinizi çalmayın. Aynı gün içinde yüksek memnuniyet ile sonuca ulaşan Kurtköy nakliyat firması ile güvenle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler kalabalık kadroya sahip olduğumuzdan dolayı oldukça profesyonel bir biçimde yürütülmektedir.

 Kurtköy nakliyat firması olarak hizmetlerimiz;

 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Evden Eve Nakliyat
 • Parsiyel Taşımacılık
 • Parça Eşya Taşıma
 • Büro, Ofis ve İş yeri Taşımacılığı
 • Şirket Taşımacılığı
 • Parsiyel Taşımacılık
 • Fuar Taşımacılığı
 • Arşiv Taşımacılığı
 • Askılı Tekstil Taşımacılığı
 • Büyük ve Küçük Araç Organizasyonu
 • Sahne Sitemleri Nakliyatı
 • Para Kasası Ve Piyano Taşımacılığı
 • Dershane Taşımacılığı gibi pek çok alanda hizmetlerimiz yer almaktadır.

 Kurtköy Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı alanında firmamız, kurumsal olarak hizmetlerini yürütmektedir. Şehirler arası ve şehir içi nakliye firmaları içinde çalışmalarımız yer almakta. Elinizde bulunan eşyalarınızı evden eve nakliyat firması olarak güvenle taşıyabiliriz.

Kurtköy firması bünyesinde yer alan araçlar ile parça eşya taşımacılığı hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmetimizde düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık olarak seferler organize edilmektedir. Kurtköy parça eşya taşımacılığı ile müşterilerimize uygun bir zamanda, uygun ücret karşılığında parsiyel olarak eşyaların nakliyesi gerçekleştirilir. Bu hizmet aralığı ile sizleri yüksek parça eşya nakliyat masrafından kurtulmayı planlıyoruz. Parça eşya taşımacılığında aklınızda herhangi bir soru işareti olmaksızın Kurtköy parça eşya taşıma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Düzenli olarak gerçekleştirilen artan eşya taşıma hizmeti ile haftada bir gün olacak şekilde taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Birkaç müşterinin eşyalarını tek bir kamyonda taşıdığımızdan dolayı bu taşımacılık hizmetinde uygun bir fiyat ile gerçekleştirilmektedir. Kurtköy evden eve nakliyat hizmetinde kullanılan ambalaj malzemeleri, kara kasalar ve karton koliler ile parça eşya taşımacılığında eşyalarınız yerli yerlerine güvenli bir biçimde taşınmaktadır.

Parça eşya ile kast edilen şey yazlık eşya, öğrenci eşyası, çeyiz eşyası, yemek takımı, bekar eşyası, koltuk takımı gibi hacmi büyük yer kaplayan eşyalardır. Parça eşya taşıma olarak bu eşyaları taşımada nitelendirilmektedir. Kurtköy parça eşya taşıma, taşınma yapılmadan önce yer alan parça eşyalar hakkında gerekli bilgiler toplanmakta ve taşıma için gerekli olacak ekip özenle belirlenir.

Hemen Teklif Al