Kurtköy Nakliyat

kurtköy nakliyat hizmeti

Kurtköy nakliyat, evden eve nakliyat hizmeti için özel olarak geliştirdiği araçlardan oluşan geniş bir filoya sahip. Taşınacak olan eşyanın miktarına göre kapalı kasa ve ev eşyası taşıması için özel tahsis edilen araç filosu vardır. Uzun yıllar önce nakliyat sektöründe yer almasından dolayı edindiği deneyim ve kazanımlar ile günümüz teknolojisine uygun ekipman ve araçlarla taşıma işlemini yürütmektedir.

Profesyonel Kurtköy Nakliyat

Müşterilerin güvenini kazanmak için taşınma gününde başlayarak taşınma son bulana dek uzmanlar yanı başınızda yer almakta. Ekspertiz işleminin bir eşyaya gerçekleştirilmesinden sonra kullanılacak olan ambalaj malzemesinden, araç seçimlerine kadar en ufak ayrıntıları dahi ele alıp müşterilere en iyi hizmet sunulmaktadır.

En son 31.12.2010 tarih ve 27802 sayılı Resmi Gazete’de Ulaştırma bakanlığının yaptığı değişiklikle resmi gazetede yayınlanan ve taşımacılık alanlarında kullanılan araçların kayıt altına alınması  zorunlu hale dönüştürülmüştür. Kurtköy nakliyat, K3 yetki belgesi ile hizmet sunmaktadır.

Taşıma Stresine Son!

Kurtköy evden eve nakliyat kurulduğundan bu yana eşsiz deneyimleri ile eşyalarınızın yeni yerlerine nakliyesini özenle gerçekleştirmektedir. Sigortalı firma bünyesinde çalıştırılan personeller ile bu hizmetleri sunmaktadır. Kadıköy Evden Eve Nakliyat Eşyalarınızı sarsılmadan kapalı kasa kamyonlarla taşıyıp, mobilyaların monta ve demonte işlemleri firma tarafından yapılmaktadır.

Evlerinizde bulunan hassas cam eşyaların ambalajları özel olarak yapılıp paketlenmektedir. Kurtköy nakliyat firmasının müşterilerinden isteği, özel eşyalarını ve malzemelerini yanlarına almaları olacak. Her ne kadar ev taşıma sıkıntılı bir süreç gibi görülse de taşınma setresini son. Bu sıkıntıların üstesinden firmamız ile evden eve hizmetlerinden yararlanarak gelinmektedir.

Kurtköy Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

kurtköy nakliyat firmasıKurtköy personelleri tarafından eşyaların yerlerinde tespitleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu bağlamda eşyalarınız için en uygun taşıma sistemini belirlenir. Adalar Evden Eve Nakliyat Ekspertiz işleminin ardından taşıyıcı araç boyutu, ambalaj malzemesi ve personel sayıları belirlenmektedir. Kurtköy ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ekspertiz personelleri bu işlemlerin ardından kayıt oluşturdukları ekspertiz formunun bir kopyasını müşterilere vermektedir. Ev eşyalarınıza uygun ambalaj malzemesi taşınma günü, belirlemiş olduğunuz zaman diliminde kapınıza gelmektedir.

Toplayıcı personeller tarafından eşyalarınız ambalajlanarak evden eve nakliyat araçlarına taşınır. Marangoz personellerinde taşıyıcı ekip içinde yer alarak mobilyalarınızın söküm işlemlerini gerçekleştirip,uygun malzemeler ile ambalajlarını yapmakta. Kurtköy Evden Eve taşıyıcı personeller tarafından ambalajları yapılan mobilyalarınız kapalı araçların içerisinde istiflenmektedir. En uygun ambalajlama malzemesiyle beyaz eşyalarınız( bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi) muhafaza içine alınmaktadır.

Evinizde yer alan bütün eşyaların ambalajlanma ve taşıma işleminin bitiminden sonra müşterilerilere son bir kez ev içerisinde kalan eşyaları var mı diye kontrollerinin yapılması istenir. Bu son tespitin ardından eşyalar kapalı araçlar ile yeni taşınılacak adrese doğru harekete geçilir. Kurtköy evden eve nakliyat hizmeti ile taşınılan yeni adrese gidildiğinde öncesinde eksperlerin yapmış olduğu tespitler ile dışarıdan asansörlü nakliyat araçları ile taşıma süresine devam edilir. Sizlerin belirleyeceği yerlere eşyalarınız tanışır ve mobilyalarınızın kurulumu sağlanır.

Kurtköy Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık ile eşyalarınızın bina içi taşınması yapılırken karşılaşılan hasarları en aza indirgemeyi yarayan, yükleri insan gücü yerine makine gücüyle taşıyan ve bu sayede de daha hızlı taşımacılık sağlayan yük sistemleridir. İstanbul’da ilk defa asansörlü kurtköy nakliyat hizmeti sunan firma olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Kurtköy asansörlü nakliyat olarak  bina dışında yer alan eşyalarınızın taşınma işlemlerinde hidrolik eşya taşıma asansörleri kullanılmakta. Bu işlemler müşterilere ekstra bir maliyet oluşturmamakta. Çeşit olarak 37m, 56 metre olmak üzere mobilya asansörlerinin hem römorklu hemde araç üstü çeşitleri bulunmaktadır. Kurtköy asansörlü nakliyat firması olarak evden eve araçlarla hizmet sunmaktayız.

Kurumsal hizmet vermek adına müşterilerimiz için çağrı merkezi hizmeti de sunmaktayız. Böylelikle depolama ve nakliye konusunda 7/24 bilgi alabilmektedirler.

Hemen Teklif Al