Kurtköy Eşya Depolama

kurtköy eşya depolamaKurköy Eşya Depolama hizmetlerimiz tüm istanbul genelinde Ev Eşyası Depolama  ya da kurumal eşya depolama faliyetleri ile sürdürülmektedir. Firmamız depolama ihtiyacından doğan talepler doğrultusunda gerekli fizilibite çalışmalarını yaparak eşya depolama hizmeti vermeye başlamıştır. Eşyalarınız depolamadan önce exsperlerimiz tarafından yerinde tespit edilerek aylık depolama ve nakliye ücretini belirler.

Kurtköy’ Eşya Depolama Hizmetleri

V.İ.P Eşya Depolama

Kurköy Eşya Depolama sayesinde artık işleriniz daha da kolaylaşacak. Üstelik sigortalı ve kilitli olan depolar size tamamen güven verecektir. Uzun bir yolculuğa çıktığınız zaman evinizi boşaltmak zorundaysanız hiç beklemeden bu depolama sistemine güvenebilirsiniz. Nakliye şirketi her türlü yardımı sonuna kadar sağlıyor. Kurköy Ev Eşyası Depolama üstün teknoloji ile korunan eşyalarınız artık emin ellerde olacaktır. Böylelikle eşyalarınızı nereye koyacağınız konusunda herhangi bir kaygı çekmeyeceksiniz. Her eşyanız konteyner içerisinde büyük bir güven içerisinde saklanıyor.

Kurköy Eşya Depolama esnasında kaliteli köpük, koli, karton, silindir fıçı kullanılarak kalifiye elemanlarımız tarafından özenle paketlenir ve bu paketleme işleminde koruma altına aldığımız eşyaları sizinle birlikte tek tek listelemeye alırız ve teslim aldığımız eşyalara dair belgeleri size veririz. Kurköy Ev Eşyası Depolama Eşyalarınızı bir hafta gibi bir süre öncesinden istediğiniz takdirde firma çalışanlarımız eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim eder.